Wystaw opinię o produkcie
Siłownik pneumatyczny kompaktowy serii 31 o średnicy fi 25 i skoku 25 mm. Wersja: jednostronnego działania, sprężyna z przodu, wersja magnetyczna. Gwint tłoczyska M10x1,25, przyłącza G1/8. Przeznaczony do pracy w ograniczonej przestrzeni.
Kod produktu: 31F1A025A025
- Seria 31
- Średnica [mm] 25
- Skok [mm] 25
- Symbol pneumatyczny CS06
- Zakres ciśnienia [bar] 1–10 bar (dwustronnego działania), 2–10 bar (jednostronnego działania)
- Kraj pochodzenia Włochy
- Norma UNITOP (średnice 32–100 mm) – kompaktowy siłownik pneumatyczny