Wystaw opinię o produkcie
Siłownik pneumatyczny kompaktowy serii 31 o średnicy fi 32 i skoku 10 mm. Wersja: jednostronnego działania, sprężyna z przodu, wersja magnetyczna. Gwint tłoczyska M10x1,25, przyłącza G1/8. Przeznaczony do pracy w ograniczonej przestrzeni.
Kod produktu: 31F1A032A010
- Seria 31
- Średnica [mm] 32
- Skok [mm] 10
- Symbol pneumatyczny CS06
- Zakres ciśnienia [bar] 1–10 bar (dwustronnego działania), 2–10 bar (jednostronnego działania)
- Kraj pochodzenia Włochy
- Norma UNITOP (średnice 32–100 mm) – kompaktowy siłownik pneumatyczny