Wystaw opinię o produkcie
Siłownik pneumatyczny kompaktowy serii 31 o średnicy fi 80 i skoku 250 mm. Wersja: dwustronnego działania, tłoczysko przelotowe, wersja magnetyczna. Gwint tłoczyska M16x1,5, przyłącza G1/4. Przeznaczony do pracy w ograniczonej przestrzeni.
Kod produktu: 31F3A080A250
Cechy produktu
Parametry techniczne
- Seria 31
- Średnica [mm] 80
- Skok [mm] 250
- Rodzaj działania dwustronnego działania, tłoczysko przelotowe
- Wersja gwint wewnętrzny tłoczyska
- Rodzaj prowadzenia -
- Rodzaj amortyzacji -
- Wersja prowadzenia -
Właściwości produktu
- Symbol pneumatyczny CD12
- Zakres ciśnienia [bar] 1–10 bar (dwustronnego działania), 2–10 bar (jednostronnego działania)
- Zakres temperatury [°C] 0–80 (–20 przy suchym powietrzu)
- Medium robocze Sprężone powietrze, filtrowane, bez smarowania
- Materiał korpusu Korpus i pokrywy z aluminium anodowanego, profil aluminiowy
- Materiał tłoczyska Tłoczysko ze stali nierdzewnej AISI 303
- Materiał uszczelnień PU (NBR / FKM w wersjach specjalnych)
- Producent Camozzi
- Kraj pochodzenia Włochy
- Norma UNITOP (średnice 32–100 mm) – kompaktowy siłownik pneumatyczny