Wystaw opinię o produkcie
Siłownik pneumatyczny kompaktowy serii 31 o średnicy fi 12 i skoku 20 mm. Wersja: dwustronnego działania, wersja magnetyczna. Gwint tłoczyska M6, przyłącza M5. Przeznaczony do pracy w ograniczonej przestrzeni.
Kod produktu: 31M2A012A020
- Seria 31
- Średnica [mm] 12
- Skok [mm] 20
- Symbol pneumatyczny CD08
- Zakres ciśnienia [bar] 1–10 bar (dwustronnego działania), 2–10 bar (jednostronnego działania)
- Kraj pochodzenia Włochy
- Norma UNITOP (średnice 32–100 mm) – kompaktowy siłownik pneumatyczny