Wystaw opinię o produkcie
Siłownik pneumatyczny kompaktowy serii 31 o średnicy fi 80 i skoku 400 mm. Wersja: dwustronnego działania, wersja wysokotemperaturowa, niemagnetyczna. Gwint tłoczyska M16x1,5, przyłącza G1/4. Przeznaczony do pracy w ograniczonej przestrzeni.
Kod produktu: 31M2A080A400W
- Seria 31
- Średnica [mm] 80
- Skok [mm] 400
- Rodzaj działania dwustronnego działania
- Opcja wykonania W – wersja wysokotemperaturowa (do 140°C, niemagnetyczna)
- Symbol pneumatyczny CD08
- Zakres ciśnienia [bar] 1–10 bar (dwustronnego działania), 2–10 bar (jednostronnego działania)
- Zakres temperatury [°C] 0–140 (wersja wysokotemperaturowa)
- Materiał uszczelnień FKM (wysokotemperaturowe) / PU
- Producent Camozzi
- Kraj pochodzenia Włochy
- Norma UNITOP (średnice 32–100 mm) – kompaktowy siłownik pneumatyczny