Wystaw opinię o produkcie
Siłownik pneumatyczny kompaktowy serii 31 o średnicy fi 100 i skoku 400 mm. Wersja: dwustronnego działania, wersja magnetyczna. Gwint tłoczyska M20x1,5, przyłącza G1/4. Przeznaczony do pracy w ograniczonej przestrzeni.
Kod produktu: 31M2A100A400
- Seria 31
- Średnica [mm] 100
- Skok [mm] 400
- Symbol pneumatyczny CD08
- Zakres ciśnienia [bar] 1–10 bar (dwustronnego działania), 2–10 bar (jednostronnego działania)
- Kraj pochodzenia Włochy
- Norma UNITOP (średnice 32–100 mm) – kompaktowy siłownik pneumatyczny