43N-D00-40-1000 Hamulec hydrauliczny (hydrocheck), Ø 40 mm, skok 1000 mm, wersja standardowa. Camozzi
Przejdź do sekcji Opinie
Hamulec hydrauliczny Camozzi serii 43 o kodzie 43N-D00-40-1000, przeznaczony do siłowników o średnicy Ø 40 mm i skoku 1000 mm. Umożliwia płynną regulację prędkości ruchu tłoczyska oraz stabilne hamowanie w cyklicznych aplikacjach przemysłowych (wersja standardowa).
Opis
43N-D00-40-1000 Hamulec hydrauliczny (hydrocheck), Ø 40 mm, skok 1000 mm, wersja standardowa. Camozzi Jest to hamulec hydrauliczny (hydrocheck) Camozzi serii 43, przystosowany do współpracy z siłownikami o średnicy Ø 40 mm i skoku 1000 mm. Konfiguracja obejmuje: wersja standardowa, Podwójny zawór, zbiornik równolegle (double valve, tank parallel), Regulacja dwukierunkowa (double valve – sterowanie wysuwem i powrotem tłoczyska, zgodnie z konfiguracją zaworów)., Wersja standardowa, bez zaworów SKIP/STOP. Maks. 600 Kgf bez zaworów, maks. 500 Kgf z zaworami (z uwzględnieniem bezwładności mas ruchomych). Medium robocze: Olej hydrauliczny, klasa H, ISO symbol HG 46, lepkość 4,5 E przy 40°C. Zakres prędkości pracy: 70 ÷ 10000 mm/min bez zaworów; 0 ÷ 6000 mm/min z zaworami. Temperatura pracy: -10 ÷ +60°C. Zawory SKIP/STOP pracują w zakresie ciśnień 4 ÷ 8. Sposób montażu: Mocowanie na stopach, model B-40. Typowe zastosowania: Kontrolowane hamowanie i regulacja prędkości ruchu tłoczyska siłownika w aplikacjach przemysłowych, gdzie wymagane jest łagodne zatrzymanie i stabilny ruch. Model 43N-D00-40-1000 sprawdzi się w układach, w których konieczne jest precyzyjne tłumienie uderzeń, wydłużenie żywotności mechaniki oraz stabilizacja ruchu siłownika w całym zakresie skoku. Skontaktuj się z RexAir (tel. 698 555 858, e-mail rexair@rexair.pl), aby dobrać odpowiedni produkt do Twojej aplikacji.