50M2P25A0725 – siłownik beztłoczyskowy serii 50, Ø25 skok 725 mm, dwustronnego działania, z regulowaną amortyzacją końca skoku, wersja magnetyczna, standardowa – Camozzi
Przejdź do sekcji Opinie
Siłownik beztłoczyskowy serii 50 o średnicy fi 25 i skoku 725 mm. Wykonanie: dwustronnego działania, z regulowaną amortyzacją końca skoku, wersja magnetyczna, standardowa. Korpus: anodowany profil aluminiowy, uszczelnienia PU i NBR, wózek standardowy. Przyłącza pneumatyczne: G1/4. Zobacz lub pobierz katalog Camozzi serii 50 w PDF
Właściwości produktu
  • Zakres ciśnienia [bar] 1–8 bar
  • Zakres temperatury [°C] 0–50°C (przy suchym powietrzu do -10°C)
  • Maks. obciążenie [N] 660
  • Maks. moment zginający M [Nm] 12.4
  • Maks. moment zginający Ms [Nm] 1.9
  • Maks. moment skręcający Mv [Nm] 5
  • Prędkość [mm/s] 10–1000 mm/s (bez obciążenia)
  • Zakres skoków [mm] Skoki standardowe 100–4000 mm (w zależności od średnicy)
  • Tolerancja skoku [mm] Skoki ≤ 1000 mm: 0 / +0,6 mm; skoki > 1000 mm: 0 / +3 mm
  • Średnica [mm] 25
  • Skok [mm] 725
Opis
Siłownik beztłoczyskowy serii 50 kod 50M2P25A0725 to kompaktowy napęd liniowy z integralnym wózkiem, przeznaczony do precyzyjnego pozycjonowania przy ograniczonej przestrzeni zabudowy. Średnica tłoka wynosi Ø25, a skok roboczy 725 mm. Napęd jest dwustronnego działania, z regulowaną amortyzacją końca skoku, wersja magnetyczna, standardowa, z regulowaną amortyzacją końca skoku. Korpus i profil wykonane są z aluminium, uszczelnienia z PU i NBR (anodowany profil aluminiowy, uszczelnienia PU i NBR, wózek standardowy). Przyłącza pneumatyczne w wykonaniu G1/4. Zakres pracy: 1–8 bar, temperatura otoczenia 0–50°C (przy suchym powietrzu do -10°C), prędkość przesuwu wózka 10–1000 mm/s (bez obciążenia). Medium robocze: Czyste sprężone powietrze, bez smarowania. W przypadku smarowania zalecany olej ISOVG32; po rozpoczęciu smarowania nie należy go przerywać. Standardowe zakresy skoków: Skoki standardowe 100–4000 mm (w zależności od średnicy), tolerancja skoku: Skoki ≤ 1000 mm: 0 / +0,6 mm; skoki > 1000 mm: 0 / +3 mm. Dopuszczalne obciążenie wózka wynosi ok. 660 N, a dopuszczalne momenty zginające (M / Ms) i skręcające (Mv) to odpowiednio ok. 12.4 / 1.9 / 5.0 Nm (dla prawidłowych warunków montażu). Siłowniki serii 50 znajdują zastosowanie w systemach manipulacji, stołach przesuwanych, aplikacjach pick&place oraz wszędzie tam, gdzie wymagana jest długa droga przesuwu przy ograniczonej długości całkowitej napędu. Skontaktuj się z RexAir (tel. 698 555 858, e-mail rexair@rexair.pl), aby dobrać odpowiedni siłownik beztłoczyskowy serii 50 Camozzi do Twojej aplikacji.